יום ש', כח’ בתמוז תשע”ז
 
 
 
במדורנו הערה לסדר היום נארח כותבים שיש להם קריאת ביניים שעיסוקה תקשורת. המיקרופון שלכם. הראשון הוא שוקי לבנון, עיתונאי לשעבר בעתון "חדשות" והיום דובר התנועה לאיכות השלטון.
 
בין שערי מתכת
יונתן סינדל וסבי ברנס, צלמי סוכנות הצילום "פלאש 90", מביאים רגעים מקיץ נפיץ ולוהט בירושלים שיש המבקשים להצית בו מלחמת דת * ברקע הצבת גלאי מתכת בהר הבית למניעת טרור וסירוב מתפללים לעבור בהם * כל הצילומים בארכיון המתעדכן תמיד של "פלאש 90"
תגובות: -1   צפיות: -1
 
אל: עיתונאי תאגיד השידור "כאן" * מאת: אגודת העיתונאים בירושלים * הנידון: אגודת העיתונאים בירושלים היא בית מקצועי רב ניסיון ואמין - הצטרפו אלינו עכשיו
אגודת העיתונאים בירושלים פותחת שערים לעיתונאי התאגיד - הזמנה והבטחה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 429
 
 
אפליה בקבלת עובדי רשות השידור לשעבר? "מינוי יח"צנית לנציבת התלונות בתאגיד נראה לא מקצועי"
התפרסם מינויה של אורלי ממן לתפקיד נציבת תלונות הציבור בתאגיד * המתמודד העיקרי מול ממן היה דדי מרקוביץ', נציב התלונות הנוכחי של רשות השידור, שזכה לשבחים רבים על האופן בו מילא את תפקידו * נתי טוקר מדווח בדה-מרקר * בצילום: ח"כ איילת נחמיאס-ורבין (המחנה הציוני) * צילמה הדס פרוש, ארכיון פלאש 90
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 0
 
תגובת המדינה לבג"ץ לעתירות בעניין תאגיד השידור הציבורי
המדינה הגישה לבג"ץ את תגובתה לעתירות הנוגעות לתאגיד השידור הציבורי. בתמצית, המדינה מעדכנת כי בימים אלה סיכמו ראש הממשלה (המכהן כשר התקשורת) ושר האוצר, כי יפעלו לקדם בהקדם תיקון לחוק השידור הציבורי הישראלי, כך שמועד תחילת שידורי התאגיד יחול ביום 30.4.17. בד בבד, יבוטל ההסדר בחוק המאפשר לשרים להקדים את יום תחילת השידורים בהתאם להודעה מנומקת של מועצת התאגיד, בדבר מוכנותו להתחיל לשדר החל מיום 1.1.17. שאלת קידומו של תיקון החקיקה האמור הובאה לפני היועץ המשפטי לממשלה, אשר קבע כי לגישתו אין מניעה משפטית ליזום אותו * כאן - התגובה, שהוגשה באמצעות עו"ד נחי בן-אור ממחלקת הבג"צים בפרקליטות המדינה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 2
 
 
 
אז מי באמת ראוי לחיסיון עיתונאי?
שירן ירוסלבסקי קרני, תהילה שוורץ אלטשולר - פורשות יריעה רחבה אך ממוקדת בפרסום של המכון הישראלי לדמוקרטיה * ככל שהצעות חוק עולות (ויורדות) בניסיון נמשך להגן על החיסיון העיתונאי בחקיקה ראשית ומעבר לפסיקת בתי המשפט - וככל שהמציאות התקשורתית משתנה ומידע רב מופץ ברשת - כך שבה ועולה שאלת הליבה: מי הוא עיתונאי הראוי לחיסיון? מה הן החובות החלות עליו כדי שיהיה ראוי לו? * תשובה מקפת - כאן
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אגודת העיתונאים בירושלים: הגיבוי שניתן לקרן נויבך בפרשת הגז - נכון, מקצועי וראוי
יו"ר אגודת העיתונאים בירושלים והאגודה מביעים סיפוק מן ההתייצבות של רשות השידור מאחורי קרן נויבך לאור מחאת חברת הגז רציו נגדה * ראו בדיווח של לי-אור אברבך ב"גלובס"
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 307
מכרזים או משחק מכור בהחלט
ברשות השידור קוראים לתהליך הבחירה המתקיים בימים אלה הקמה של "שדרת הניהול החדשה" - ואיך נבחרים לשדרת הניהול החדשה? דני זקן סבור כי המשחק הזה נראה גם בעין בלתי מזויינת כמשחק מכור ואת הנימוקים שלו במלואם ניתן לקרוא כאן - במכתב כאוב וישיר מאד ליו"ר הרשות אמיר גילת * ואם המשחק מכור- האם יש טעם להשתתף בו?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 86
לקראת חג הפסח, חג החרות, עולים הרהורים רבים על מידת החרות שיש לנו. בחרתי להביא מתובנותיו של ג'ובראן ח'ליל נ'ובראן, שכבר בראשית המאה הקודמת נתן דעתו בנושא. (ציפי יונה)
דני זקן על אי בחירת איתי לנדסברג (נכון לעכשיו)
יו"ר אגודת העיתונאים בירושלים דני זקן מותח ביקורת על הוצאת תפקיד מנהל מחלקת תעודה בערוץ 1 למכרז חיצוני * בצילום: לנדסברג. האם החסרון שלו הוא הכשרון?
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 162


| דף הבית | חדשות בהרחבה | הסיפור המרכזי | ועדת בחירות | ועדת ביקורת | יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | הצטרף לרשימת תפוצה | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS